Produktet

Produktet tona

Sot po kërkoj...

Supa

Snacks

Ëmbëlsira

Pjekurina

New Products

Supë Pule

Supa e pulës është një nga supat që ne e duam shumë. Këtë supë na pëlqen ta gatuajmë qoftë në stinët e ngrohta qoftë në ato të ftohta. Provojeni shijen e vecantë të kësaj supe dhe do të ngelni shumë të kënaqur!

Supë Perimesh

Më të mirat perime të stinës, të pasura me vlera ushqyese, e sigurisht super të shijshme të sjella në një paketim supe janë dhurata më e mirë për një organizëm të fuqishëm dhe të shëndetshëm. Një supë e lehtë, plot shije, e thjeshtë në përgatitje por e pasur në vitamina dhe minerale.

sqAlbanian