Puding Çokollate 800 gr 

Puding Çokollate 800 gr 

Puding Çokollate është një nga ato desertet më të lehta dhe të shpejta që mund të përgatiten çdo kohë të javës dhe mund të shijohen si një desert i ëmbël për drekë apo darkë.

Përmbajtja

Puding Çokollate 800 gr   Nisheste misri, sheqer, aromë cokolate, kripë, kakao pluhur. Të ruhet në vende të thata dhe të errëta.

Barkodi

3902756210139

sqAlbanian