Puding Kakao 800 gr

Puding Kakao 800 gr

Puding Kakao është një nga ato desertet më të lehta dhe të shpejta që mund të përgatiten çdo kohë të javës dhe mund të shijohen si një desert i ëmbël për drekë apo darkë.

Përmbajtja

Puding Kakao 800gr Niseshte misri, sheqer, kripe, kakao pluhur. Të ruhet në vende të thata dhe të errëta.

Barkodi

3902756210153

sqAlbanian